חיפוש
  • זיפתי זיפתי

אינסטבלוק לאירועים

ברית , בר מצווה וחתונה או כל אירוע הוא אירוע מרגש, מיוחד ומלא שימחה, אך מלאכת הארגון הקודמים לאירוע אינה פשוטה ואף מאתגרת בהרבה מאירועים אחרים. כמובן שקיימת גם דילמה בנושא התקציב.

עמדת אינסטבלוק לאירועים הוא הפתרון היעיל והנוח ביותר שניתן להשיג, בעלות כוללת סבירה לכל דורש. תוכלו להתאים את העיצוב למסגרת וכיתוב מיוחד להוסיף לוגו לחברה. תוכלו גם לבחור מה מידת ההשקעה שלכם לפי כמות הבלוקים שלכם האירוע לפי כמות המוזמנים.

מומלץ מאוד ליצור קשר עם לליס הפקות שמתמחה במזכרות לאירועים על בלוקים מעץ ומגנטים לאירועים. חברות אלו יכולות ליצור עבורכם את הזמנתכם בצורה שתתאים לתקציב שלכם. האפשרות לראות דוגמאות קודמות באינטרנט ולהזמין את השירות בטלפון יחסוך לכם זמן ומאמץ רב .ניתן לבצע הזמנות סמוך מאוד לזמן האירוע כך שאם התלבטתם או הייתם עסוקים מכדי לטפל בנושא, אל דאגה. חברה מקצועית תוכל להיענות לכל בקשותיכם תוך זמן קצר ובצורה הטובה ביותר. תוכלו גם להוסיף לאירוע עיצוב בלונים סביב נושא האירוע. ותמיד תקבלו תגובות נלהבות מהאורחים שלכם.

כיום מקובל לתת לאורחים מתנה מיוחדת כמזכרת נעימה להשתתפותם באירוע. במקום להשקיע באביזרים אחרים שיגררו עלות נוספת, תוכלו פשוט להעניק לאורחים שלכם בסוף האירוע,. מובטח שאינסטבלוק מתנה יעורר שמחה ותעלה חיוך על פניהם של המבוגרים והילדים כאחד.

הזמנת הבלוקים מעץ לאירוע היא משימה פשוטה, שתאפשר לכם, גם בזמן שאתם עסוקים, לארגן בקלות, ביעילות ובזריזות אירוע מרהיב. אינסטבלוק ישדרג את האירוע שלכם, ויהפכו אותו לאירוע בלתי נשכח.


0 צפיות0 תגובות

חייגו : 050-7907123 אבי / 050-7903333 גיא

ביאליק 17 רמת גן

כל הזכויות שמורות לליס הפקות